Etusivu » Yhteystiedot

Yhteystiedot

Moto-Seinäjoki Oy, Pohjanmaa Chapter Finland ry.

Lieskatie 2, 60510 Hyllykallio
Puh. 020 793 9855
www.pohjanmaachapter.fi  

 

Toimihenkilöt 2016

  

Chapter Director,
Assistant HOG Manager Finland

Pentti Lehtinen
Seinäjoki

director@pch.fi
+358408288866

Assistant Director

Jarmo Nuottajärvi 
Seinäjoki

assistant.director@pohjanmaachapter.fi +358400371208

Treasurer   Pasi Launo
Jalasjärvi

 

treasurer@pohjanmaachapter.fi   +358400222257

 

Secretary Tapani Kaistila
Kurikka

 

secretary@pohjanmaachapter.fi +358444252051

 

Activities Officer Asko Peltola
Alahärmä

activities.officer@pohjanmaachapter.fi
 +358405115304
Ladies of Harley
(L.O.H.) Officer
Päivi Uusi-Pohjola 
Seinäjoki

loh.officer@pohjanmaachapter.fi
+358445336716

Head Road Captain Harri Lahti
Seinäjoki

head.road.captain@pohjanmaachapter.fi +358400519120

Past Director,
Historian
  Vesa Takala
Ylihärmä
historian@pch.fi 
+358400369331

Safety Officer Toimihenkilöt 2013

Kari Rauhala
Seinäjoki

safety.officer@pohjanmaachapter.fi +358405469713

Membership Officer Jorma Lehtinen
Seinäjoki

membership.officer@pohjanmaachapter.fi +358400567625




Webmaster



Ari Viemerö
Seinäjoki
webmaster@pch.fi
 +358451276494
Editor
PR-Officer
  Jukka Orhanen
Kurikka

editor@pohjanmaachapter.fi +358405179100

Sponsoring Dealer   Hannu Pennala
Moto-Seinäjoki
hannu.pennala@moto-seinajoki.fi
+358400618189 
020 7939842
 

Yhteystiedot

Moto-Seinäjoki Oy, Pohjanmaa Chapter Finland ry.
Lieskatie 2, 60510 Hyllykallio
Puh. 020 793 9855